RFCMF1220100M4T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RFCMF1220100M4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFCMF1220100M4T
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
Ngā Rauemi: RFCMF1220100M4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFCMF1220100M4T
Tau Wae RFCMF1220100M4T Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1041665 pcs Pepa Raraunga RFCMF1220100M4T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Raupapa RFCMF
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0508 (1220 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa 1292-1030-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.047" (1.20mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 200mA DCR 2.5 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2.5 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 200mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RFCS04021000BJTWS
RFCS04021000BJTWS
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP SILICON 10PF 25V 0402
I roto i te taonga: 4703 pcs
Tikiake: RFCS04021000BJTWS.pdf
RFQ
RFCCSLAVE
RFCCSLAVE
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 3-24V 350MA
I roto i te taonga: 5338 pcs
Tikiake: RFCCSLAVE.pdf
RFQ
RFCS04021000CBTT1
RFCS04021000CBTT1
Whakaahuatanga: CAP SILICON 1PF 50V 0402