RFCMF1220100M3T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RFCMF1220100M3T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFCMF1220100M3T
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD
Ngā Rauemi: RFCMF1220100M3T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFCMF1220100M3T
Tau Wae RFCMF1220100M3T Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 798924 pcs Pepa Raraunga RFCMF1220100M3T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm) Raupapa RFCMF
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0508 (1220 Metric), 4 Lead Ētahi Ingoa 1292-1029-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 80 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.047" (1.20mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 80 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 1.5 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.5 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 300mA Whakaaetanga -