MPX21W3330FJ00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPX21W3330FJ00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 330MF 20% 275VAC RAD
Ngā Rauemi: MPX21W3330FJ00MSSD.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPX21W3330FJ00MSSD
Tau Wae MPX21W3330FJ00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 330MF 20% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80538 pcs Pepa Raraunga MPX21W3330FJ00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.472" W (28.00mm x 12.00mm) Raupapa -
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1809
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.945" (24.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Paper, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 330mF Film Capacitor 275V Paper, Metallized Radial
Te kaha 330mF Nga tono EMI, RFI Suppression