MPX21W3150FH00MSSD
WIMAWIMA
MPX21W3150FH00MSSD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPX21W3150FH00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 20% 275VAC RAD
Ngā Rauemi: MPX21W3150FH00MSSD.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPX21W3150FH00MSSD
Tau Wae MPX21W3150FH00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 20% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86160 pcs Pepa Raraunga MPX21W3150FH00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.102" L x 0.315" W (28.00mm x 8.00mm) Raupapa -
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1808
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Paper, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 275V Paper, Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono EMI, RFI Suppression