FKS2D012201A00MSSD
WIMAWIMA
WIMA
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FKS2D012201A00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2200PF 20% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: FKS2D012201A00MSSD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKS2D012201A00MSSD
Tau Wae FKS2D012201A00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 2200PF 20% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 740620 pcs Pepa Raraunga FKS2D012201A00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1355
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
Te kaha 2200pF Nga tono High Pulse, DV/DT