FKS2F011501A00MSSD
Hua Hua
Tau Wae: FKS2F011501A00MSSD
Kaihanga / Waitohu: WIMA
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1500PF 20% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: FKS2F011501A00MSSD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FKS2F011501A00MSSD
Tau Wae FKS2F011501A00MSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 1500PF 20% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 733948 pcs Pepa Raraunga FKS2F011501A00MSSD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1928-1362
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
Te kaha 1500pF Nga tono High Pulse, DV/DT