VLMP3100-GS18
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMP3100-GS18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLMP3100-GS18
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Ngā Rauemi: VLMP3100-GS18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLMP3100-GS18
Tau Wae VLMP3100-GS18 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 482329 pcs Pepa Raraunga VLMP3100-GS18.pdf
Waimotu - Tae 555nm Waimurere - Mana 560nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-PLCC Rahi / Rahi 3.00mm L x 2.80mm W
Raupapa VLM.3 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 4mcd
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 2.40mm Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 1.85mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green 560nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
Tono - Whakamātau 10mA Whirihoranga Standard