VLMP232M2N2-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMP232M2N2-GS08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLMP232M2N2-GS08
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR SMD MINILED SMD
Ngā Rauemi: VLMP232M2N2-GS08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLMP232M2N2-GS08
Tau Wae VLMP232M2N2-GS08 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 430965 pcs Pepa Raraunga VLMP232M2N2-GS08.pdf
Waimotu - Tae 555nm Waimurere - Mana 558nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato SMD MiniLED Rahi / Rahi 2.20mm L x 1.40mm W
Raupapa MiniLED Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 34mcd
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 1.40mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green 558nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-SMD, J-Lead
Tono - Whakamātau 30mA Whirihoranga Standard