TSTA7100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSTA7100
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua EMITTER IR 875NM 100MA TO-18
Ngā Rauemi: TSTA7100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSTA7100
Tau Wae TSTA7100 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga EMITTER IR 875NM 100MA TO-18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78001 pcs Pepa Raraunga TSTA7100.pdf
Waimotu 875nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.4V
Tirohia te Angle 10° Momo Infrared (IR)
Raupapa - Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki 20mW/sr @ 100mA
Packaging Bulk Paa / Case TO-18-2 Metal Can
Whakatakotoranga Top View Tae Mahi 100°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Infrared (IR) Emitter 875nm 1.4V 100mA 20mW/sr @ 100mA 10° TO-18-2 Metal Can I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TST40L60CW C0G
TST40L60CW C0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB
I roto i te taonga: 79496 pcs
Tikiake: TST40L60CW C0G.pdf
RFQ
TST6
TST6
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: TIP REPLACEMENT SCREWDRVR .031"
I roto i te taonga: 23612 pcs
Tikiake:
RFQ
TSTA7500
TSTA7500
Kaihanga: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga: EMITTER IR 875NM 100MA TO-18