TSTFT5.7I#
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
TSTFT5.7I# Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSTFT5.7I#
Kaihanga / Waitohu: Newhaven Display, Intl.
Whakaahuatanga hua TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7"
Ngā Rauemi: TSTFT5.7I#.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSTFT5.7I#
Tau Wae TSTFT5.7I# Kaihanga Newhaven Display, Intl.
Whakaahuatanga TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4212 pcs Pepa Raraunga TSTFT5.7I#.pdf
Whānui - Momo Resistive
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 4.65" (118.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga 4-Wire Teitei 7.47" (189.80mm)
Rahi Mata Mataara 5.7" (144.78mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Touch Screen Overlay 5.7" (144.78mm) 4-Wire