TSAL6100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TSAL6100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSAL6100
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL
Ngā Rauemi: TSAL6100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSAL6100
Tau Wae TSAL6100 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 484719 pcs Pepa Raraunga TSAL6100.pdf
Waimotu 940nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.35V
Tirohia te Angle 20° Momo Infrared (IR)
Raupapa - Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki 80mW/sr @ 100mA
Packaging Bulk Paa / Case Radial, 5mm Dia (T 1 3/4)
Ētahi Ingoa 751-1203 Whakatakotoranga Top View
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Infrared (IR) Emitter 940nm 1.35V 100mA 80mW/sr @ 100mA 20° Radial, 5mm Dia (T 1 3/4)
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA