TSAL5100
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSAL5100
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL
Ngā Rauemi: TSAL5100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSAL5100
Tau Wae TSAL5100 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4790 pcs Pepa Raraunga TSAL5100.pdf
Waimotu 940nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.35V
Tirohia te Angle 20° Momo Infrared (IR)
Raupapa - Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki 80mW/sr @ 100mA
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Whakatakotoranga Top View Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Infrared (IR) Emitter 940nm 1.35V 100mA 80mW/sr @ 100mA 20° Radial
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA