TCLT1004
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCLT1004
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua OPTOISOLATOR 5KV TRANS SOP-4L
Ngā Rauemi: TCLT1004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCLT1004
Tau Wae TCLT1004 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 260202 pcs Pepa Raraunga TCLT1004.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 70V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.25V Te Utu Utu (Max) 300mV
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) 6µs, 5µs Pūrere Pūrere Whakarato 4-SOP (2.54mm)
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 3µs, 4.7µs
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, Gull Wing
Momo putanga Transistor Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input DC
Whakaahuatanga Taipitopito Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SOP (2.54mm) Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 160% @ 10mA
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) 320% @ 10mA I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 60mA