TCLT1003
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TCLT1003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCLT1003
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SOP
Ngā Rauemi: TCLT1003.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCLT1003
Tau Wae TCLT1003 Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
He Rahinga Kei te wātea 300164 pcs Pepa Raraunga TCLT1003.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 70V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.25V Te Utu Utu (Max) 300mV
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) 6µs, 5µs Pūrere Pūrere Whakarato 4-SOP (2.54mm)
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 3µs, 4.7µs
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, Gull Wing
Momo putanga Transistor Ētahi Ingoa TCLT1003-ND
TCLT1003TR
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input DC Whakaahuatanga Taipitopito Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SOP (2.54mm)
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 100% @ 10mA Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) 200% @ 10mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 60mA