LH1502BAC
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
LH1502BAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LH1502BAC
Kaihanga / Waitohu: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga hua RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V
Ngā Rauemi: LH1502BAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LH1502BAC
Tau Wae LH1502BAC Kaihanga Vishay / Semiconductor - Opto Division
Whakaahuatanga RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29199 pcs Pepa Raraunga LH1502BAC.pdf
Ngaohihi - Tae 0V ~ 350V Momotuhi - Whakauru 1.26VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD
Raupapa LH1502 Packaging Tube
Paa / Case 8-SMD (0.300", 7.62mm) Momo putanga AC, DC
Whakaoho-a-Whenua (Max) 20 Ohms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Taumahi Kaute 150mA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Relay SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B) 8-SMD (0.300", 7.62mm) Takahanga SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B)