LH1501-2R
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LH1501-2R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 70W
Ngā Rauemi: LH1501-2R.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LH1501-2R
Tau Wae LH1501-2R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 70W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4598 pcs Pepa Raraunga LH1501-2R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 255 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.63" L x 1.54" W x 4.37" H (168.5mm x 38.7mm x 111.0mm)
Raupapa H Mana (Watts) 70W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 4.5A 85 ~ 255 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.5A