Y174640R2000Q9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y174640R2000Q9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua SMR3DZ 40R200 TCR0.2 0.02% S T
Ngā Rauemi: Y174640R2000Q9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y174640R2000Q9R
Tau Wae Y174640R2000Q9R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga SMR3DZ 40R200 TCR0.2 0.02% S T Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2505 pcs Pepa Raraunga Y174640R2000Q9R.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Raupapa SMR1DZ Tuhinga 40.2 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Strip
Paa / Case 3017 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 Ohms ±0.02% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil