Y174640K2000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y174640K2000B0R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 40.2K OHM 0.4W J LEAD
Ngā Rauemi: Y174640K2000B0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y174640K2000B0R
Tau Wae Y174640K2000B0R Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 40.2K OHM 0.4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11603 pcs Pepa Raraunga Y174640K2000B0R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Raupapa SMR3DZ Tuhinga 40.2 kOhms
Mana (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3017 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.2 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil