Y162733K2000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162733K2000F9W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162733K2000F9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SMD 33.2K OHM 1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: Y162733K2000F9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162733K2000F9W
Tau Wae Y162733K2000F9W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SMD 33.2K OHM 1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12153 pcs Pepa Raraunga Y162733K2000F9W.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 33.2 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil