Y162733K2000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162733K2000B0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua VSMP2010 33K200 TCR0.2 0.1% B W
Ngā Rauemi: Y162733K2000B0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162733K2000B0W
Tau Wae Y162733K2000B0W Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga VSMP2010 33K200 TCR0.2 0.1% B W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3465 pcs Pepa Raraunga Y162733K2000B0W.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±0.2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Raupapa VSMP Tuhinga 33.2 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil