Y0925511R000F0L
Hua Hua
Tau Wae: Y0925511R000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 511 OHM 1% 8W TO220-2
Ngā Rauemi: Y0925511R000F0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0925511R000F0L
Tau Wae Y0925511R000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 511 OHM 1% 8W TO220-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2683 pcs Pepa Raraunga Y0925511R000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-2 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Raupapa VPR220 Tuhinga 511 Ohms
Mana (Watts) 8W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.845" (21.46mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 511 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil