Y092545R3000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y092545R3000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 45.3 OHM 1% 8W TO220-2
Ngā Rauemi: Y092545R3000F0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y092545R3000F0L
Tau Wae Y092545R3000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 45.3 OHM 1% 8W TO220-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2668 pcs Pepa Raraunga Y092545R3000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-2 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Raupapa VPR220 Tuhinga 45.3 Ohms
Mana (Watts) 8W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.845" (21.46mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 45.3 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil