Y07342R00000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y07342R00000F0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y07342R00000F0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 2 OHM 10W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y07342R00000F0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y07342R00000F0L
Tau Wae Y07342R00000F0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 2 OHM 10W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4038 pcs Pepa Raraunga Y07342R00000F0L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Raupapa VFP-4 Tuhinga 2 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.803" (20.40mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil