Y073425R2000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y073425R2000B9L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y073425R2000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 25.2 OHM 10W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y073425R2000B9L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y073425R2000B9L
Tau Wae Y073425R2000B9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 25.2 OHM 10W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4176 pcs Pepa Raraunga Y073425R2000B9L.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Raupapa VFP-4 Tuhinga 25.2 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.803" (20.40mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 25.2 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil