Y010352K2000V9L
Hua Hua
Tau Wae: Y010352K2000V9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 52.2K OHM 0.005% 2W RADIAL
Ngā Rauemi: Y010352K2000V9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y010352K2000V9L
Tau Wae Y010352K2000V9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 52.2K OHM 0.005% 2W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1192 pcs Pepa Raraunga Y010352K2000V9L.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Raupapa S Tuhinga 52.2 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.49mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 52.2 kOhms ±0.005% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil