Y0103475R000V0L
Hua Hua
Tau Wae: Y0103475R000V0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 475 OHM 2W 0.005% RADIAL
Ngā Rauemi: Y0103475R000V0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0103475R000V0L
Tau Wae Y0103475R000V0L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 475 OHM 2W 0.005% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3152 pcs Pepa Raraunga Y0103475R000V0L.pdf
Te manawanui ±0.005% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Raupapa S Tuhinga 475 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.49mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 475 Ohms ±0.005% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil