Y005490K0000T2L
Hua Hua
Tau Wae: Y005490K0000T2L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 90K OHM 1/2W 0.01% AXIAL
Ngā Rauemi: Y005490K0000T2L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y005490K0000T2L
Tau Wae Y005490K0000T2L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 90K OHM 1/2W 0.01% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10001 pcs Pepa Raraunga Y005490K0000T2L.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±8ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Raupapa VTA Tuhinga 90 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 90 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil