Y00546R20000F9L
Hua Hua
Tau Wae: Y00546R20000F9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 6.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: Y00546R20000F9L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y00546R20000F9L
Tau Wae Y00546R20000F9L Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 6.2 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21373 pcs Pepa Raraunga Y00546R20000F9L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±12ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm)
Raupapa VTA Tuhinga 6.2 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil