TLCX300K00Q
Hua Hua
Tau Wae: TLCX300K00Q
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 300K OHM 0.02% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.TLCX300K00Q.pdf2.TLCX300K00Q.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLCX300K00Q
Tau Wae TLCX300K00Q Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 300K OHM 0.02% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6149 pcs Pepa Raraunga 1.TLCX300K00Q.pdf2.TLCX300K00Q.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Raupapa TLC
Tuhinga 300 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -25°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 300 kOhms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film Te hanganga Thin Film