TLCX200K00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLCX200K00A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 200K OHM 0.05% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.TLCX200K00A.pdf2.TLCX200K00A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLCX200K00A
Tau Wae TLCX200K00A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 200K OHM 0.05% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6883 pcs Pepa Raraunga 1.TLCX200K00A.pdf2.TLCX200K00A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Raupapa TLC
Tuhinga 200 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -25°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film Te hanganga Thin Film