SLD1X20K00FB
Hua Hua
Tau Wae: SLD1X20K00FB
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua SLD1X20K00FB 5 PPM NETWORK
Ngā Rauemi: 1.SLD1X20K00FB.pdf2.SLD1X20K00FB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD1X20K00FB
Tau Wae SLD1X20K00FB Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga SLD1X20K00FB 5 PPM NETWORK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 8547 pcs Pepa Raraunga 1.SLD1X20K00FB.pdf2.SLD1X20K00FB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Raupapa SLD Resistor-Ratio-Drift ±3 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.1% Te Pakanga (Ohms) 20k
Mana Ma te Mea - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Leads Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito 20k Ohm ±1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads