SLD1X10K00BQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD1X10K00BQ
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua SLD1X10K00BQ 5 PPM NETWORK
Ngā Rauemi: 1.SLD1X10K00BQ.pdf2.SLD1X10K00BQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD1X10K00BQ
Tau Wae SLD1X10K00BQ Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga SLD1X10K00BQ 5 PPM NETWORK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7107 pcs Pepa Raraunga 1.SLD1X10K00BQ.pdf2.SLD1X10K00BQ.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Raupapa SLD Resistor-Ratio-Drift ±3 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika ±0.02% Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Leads Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga toka 3
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±0.1% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±5ppm/°C Radial - 3 Leads