RBDCR5000D
Hua Hua
Tau Wae: RBDCR5000D
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RBDCR5000D 10 PPM BULK
Ngā Rauemi: 1.RBDCR5000D.pdf2.RBDCR5000D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBDCR5000D
Tau Wae RBDCR5000D Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RBDCR5000D 10 PPM BULK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13083 pcs Pepa Raraunga 1.RBDCR5000D.pdf2.RBDCR5000D.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa RBD Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging -
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.041" (1.05mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Metal Foil