RBDCR1000F
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBDCR1000F
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RBDCR1000F 10 PPM BULK
Ngā Rauemi: 1.RBDCR1000F.pdf2.RBDCR1000F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBDCR1000F
Tau Wae RBDCR1000F Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RBDCR1000F 10 PPM BULK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13223 pcs Pepa Raraunga 1.RBDCR1000F.pdf2.RBDCR1000F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa RBD Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging -
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.041" (1.05mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Metal Foil