MQP50R000B
Hua Hua
Tau Wae: MQP50R000B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua MQP50R000B 0.1% BULK
Ngā Rauemi: 1.MQP50R000B.pdf2.MQP50R000B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MQP50R000B
Tau Wae MQP50R000B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga MQP50R000B 0.1% BULK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4682 pcs Pepa Raraunga 1.MQP50R000B.pdf2.MQP50R000B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±3ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa MQP Tuhinga 50 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging -
Paa / Case 1812 (4532 Metric), J-Lead Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil