MQP40K000A
Hua Hua
Tau Wae: MQP40K000A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua MQP40K000A 0.05% BULK
Ngā Rauemi: 1.MQP40K000A.pdf2.MQP40K000A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MQP40K000A
Tau Wae MQP40K000A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga MQP40K000A 0.05% BULK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3094 pcs Pepa Raraunga 1.MQP40K000A.pdf2.MQP40K000A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±2ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa MQP Tuhinga 40 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging -
Paa / Case 1812 (4532 Metric), J-Lead Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil