MCY180K00T
Hua Hua
Tau Wae: MCY180K00T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 180K OHM 0.01% 1/5W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MCY180K00T.pdf2.MCY180K00T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCY180K00T
Tau Wae MCY180K00T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 180K OHM 0.01% 1/5W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2819 pcs Pepa Raraunga 1.MCY180K00T.pdf2.MCY180K00T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.311" L x 0.091" W (7.90mm x 2.30mm)
Raupapa MC Tuhinga 180 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 180 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Metal Foil