MCY138R505T
Hua Hua
Tau Wae: MCY138R505T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 138.55 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MCY138R505T.pdf2.MCY138R505T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCY138R505T
Tau Wae MCY138R505T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 138.55 OHM 0.01% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6698 pcs Pepa Raraunga 1.MCY138R505T.pdf2.MCY138R505T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.311" L x 0.091" W (7.90mm x 2.30mm)
Raupapa MC Tuhinga 138.55 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 138.55 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil