MAZ40K828T
Hua Hua
Tau Wae: MAZ40K828T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 40.828K OHM 0.01% 0.3W RAD
Ngā Rauemi: 1.MAZ40K828T.pdf2.MAZ40K828T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAZ40K828T
Tau Wae MAZ40K828T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 40.828K OHM 0.01% 0.3W RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3858 pcs Pepa Raraunga 1.MAZ40K828T.pdf2.MAZ40K828T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Raupapa MA Tuhinga 40.828 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40.828 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil