MAZ40K000T
Hua Hua
Tau Wae: MAZ40K000T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 40K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.MAZ40K000T.pdf2.MAZ40K000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAZ40K000T
Tau Wae MAZ40K000T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 40K OHM 0.01% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4246 pcs Pepa Raraunga 1.MAZ40K000T.pdf2.MAZ40K000T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Raupapa MA Tuhinga 40 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil