HKS300R00T
Hua Hua
Tau Wae: HKS300R00T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 300 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.HKS300R00T.pdf2.HKS300R00T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HKS300R00T
Tau Wae HKS300R00T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 300 OHM 0.01% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1541 pcs Pepa Raraunga 1.HKS300R00T.pdf2.HKS300R00T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema 0.0ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Raupapa HK Tuhinga 300 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil