HKS100K00T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HKS100K00T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 100K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.HKS100K00T.pdf2.HKS100K00T.pdf
Waehere Stock 753 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 753 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HKS100K00T
Tau Wae HKS100K00T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 100K OHM 0.01% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 753 pcs Pepa Raraunga 1.HKS100K00T.pdf2.HKS100K00T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema 0.0ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Raupapa HK Tuhinga 100 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil