HDZ506R35Q
Hua Hua
Tau Wae: HDZ506R35Q
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 506.35 OHM 0.02% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.HDZ506R35Q.pdf2.HDZ506R35Q.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDZ506R35Q
Tau Wae HDZ506R35Q Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 506.35 OHM 0.02% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3021 pcs Pepa Raraunga 1.HDZ506R35Q.pdf2.HDZ506R35Q.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Raupapa HD Tuhinga 506.35 Ohms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 506.35 Ohms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil