HDZ20K000T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HDZ20K000T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.HDZ20K000T.pdf2.HDZ20K000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HDZ20K000T
Tau Wae HDZ20K000T Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 20K OHM 0.01% 0.3W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2566 pcs Pepa Raraunga 1.HDZ20K000T.pdf2.HDZ20K000T.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.421" L x 0.169" W (10.70mm x 4.30mm)
Raupapa HD Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Te hanganga Metal Foil