FNPZR0020A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNPZR0020A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES SHUNT 0.002 OHM 0.05% 500W
Ngā Rauemi: FNPZR0020A.pdf
Waehere Stock 73 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 73 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNPZR0020A
Tau Wae FNPZR0020A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES SHUNT 0.002 OHM 0.05% 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 73 pcs Pepa Raraunga FNPZR0020A.pdf
Momo Shunt, Battery Te manawanui ±0.05%
Te Tae Tema ±1ppm/°C Raupapa FNP
Tuhinga 2 mOhms Mana (Watts) 500W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount Te hanganga Metal Foil