FNPZ5R000A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNPZ5R000A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RESISTOR SHUNT 5 OHM 0.05% 500W
Ngā Rauemi: FNPZ5R000A.pdf
Waehere Stock 89 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNPZ5R000A
Tau Wae FNPZ5R000A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RESISTOR SHUNT 5 OHM 0.05% 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 89 pcs Pepa Raraunga FNPZ5R000A.pdf
Momo Shunt, Battery Te manawanui ±0.05%
Te Tae Tema ±1ppm/°C Raupapa FNP
Tuhinga 5 Ohms Mana (Watts) 500W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±0.05% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±1ppm/°C Chassis Mount Te hanganga Metal Foil