FLCX9K0900F
Hua Hua
Tau Wae: FLCX9K0900F
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 9.09K OHM 1% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLCX9K0900F.pdf2.FLCX9K0900F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLCX9K0900F
Tau Wae FLCX9K0900F Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 9.09K OHM 1% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13032 pcs Pepa Raraunga 1.FLCX9K0900F.pdf2.FLCX9K0900F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Raupapa FLC Tuhinga 9.09 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 9.09 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil