FLCX900R00Q
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLCX900R00Q
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 900 OHM 0.02% 1/4W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLCX900R00Q.pdf2.FLCX900R00Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLCX900R00Q
Tau Wae FLCX900R00Q Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 900 OHM 0.02% 1/4W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11180 pcs Pepa Raraunga 1.FLCX900R00Q.pdf2.FLCX900R00Q.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.295" L x 0.087" W (7.50mm x 2.20mm)
Raupapa FLC Tuhinga 900 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 900 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Metal Foil