FLAY250R00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLAY250R00A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 250 OHM 0.05% 1/8W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLAY250R00A.pdf2.FLAY250R00A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLAY250R00A
Tau Wae FLAY250R00A Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 250 OHM 0.05% 1/8W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13361 pcs Pepa Raraunga 1.FLAY250R00A.pdf2.FLAY250R00A.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
Raupapa FLA Tuhinga 250 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 Ohms ±0.05% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil