FLAY1K8840B
Hua Hua
Tau Wae: FLAY1K8840B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga hua RES 1.884K OHM 0.1% 1/8W RADIAL
Ngā Rauemi: 1.FLAY1K8840B.pdf2.FLAY1K8840B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLAY1K8840B
Tau Wae FLAY1K8840B Kaihanga Vishay Precision Group
Whakaahuatanga RES 1.884K OHM 0.1% 1/8W RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 14833 pcs Pepa Raraunga 1.FLAY1K8840B.pdf2.FLAY1K8840B.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±2.5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm)
Raupapa FLA Tuhinga 1.884 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -25°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.884 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil